Wspierajmy się w pandemii i kiedy z niej wychodzimy

Body: 

Drodzy Studenci!

Epidemia koronawirusa zaburza poczucie bezpieczeństwa wielu osób, ze względu na straty osobiste, ale także związane z pracą zawodową i prowadzeniem firmy.
Zachęcamy Was do kontaktu mailowego (rektorat@wszib.com.pl). Chętnie umieścimy informacje w naszych mediach o usługach oferowanych przez Wasze firmy, czy też o poszukiwanym pracowniku.
Wspólne doświadczenie studiowania stwarza możliwość wymiany kontaktów - skorzystajcie z tego! :)Radosław Marcin Bartz prezentuje MONODRAM


Radek jest mężem i ojcem, a także studentem trzeciego roku Zarządzania (Psychologia biznesu). Wydanie wierszy miało być jego projektem licencjackim, natomiast pandemia pokrzyżowała te plany - poezja się ukazała, zaś obrona musiała poczekać rok. Teraz wraz z żoną szykują nieco bardziej skomplikowany projekt, ale o tym może w przyszłości.
Radek jest również jednym z redaktorów w miesięczniku literacko-artystycznym Bezkres, który pomaga młodym poetom stawiać pierwsze kroki. Publikował się w kilku antologiach, czytany był na falach poznańskiego Radia Afera, oraz wygrał konkurs poetycki organizowany przez studentów UAM w Poznaniu.
MONODRAM ukazał się nakładem rzeszowskiego wydawnictwa Sowello w połowie 2020 roku. Jest to enigmatyczna opowieść człowieka zagubionego w codzienności XXI-wiecznego, współczesnego miasta. Okrutność wyścigu za pieniądzem, poszukiwania siebie, uczuć, pasji.
Ta historia jednego z trzydziestolatków, w którym niejeden odbiorca odnajdzie siebie przyjęta została pozytywnie przez recenzentów, o czym świadczą recenzje zarówno na portalu Lubimy czytać (https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4943745/monodram) jak i Poeci polscy (https://poecipolscy.pl/polka/ksiazki-opisane/monodram/).
Na co dzień publikuje się na profilu autorskim: Życie imituje sztukę

W naszej Bibliotece znajdziecie dwa egzemplarze MONODRAM - zachęcamy do lektury!


 

 Art Dance Studio

Jagoda jest studentką I roku studiów magisterskich i absolwentką studiów licencjackich w naszej Uczelni (Zarządzanie, spec. Psychologia biznesu). Prowadzi szkołę tańca Art Dance Studio i działa na terenie Poznania oraz Bydgoszczy. Jako absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej oraz solistka poznańskiego Teatru Muzycznego skupia się głównie na zajęciach baletowych oraz na tańcu współczesnym. Prowadzi także lekcje pierwszego tańca i przygotowuje Nowożeńców do ich Wielkiego Dnia!
Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Mamy nadzieję, że kiedy sytuacja epidemiczna się uspokoi i będziemy mogli wrócić do aktywności sportowych, będziecie już wiedzieć gdzie szukać profesjonalnych zajęć tanecznych i traficie do Jagody! :)
Szkoła ma formę mobilną i na ten moment nie ma "stałego" adresu - korzysta z wynajmu sal.
Zapraszamy do followania:
https://www.facebook.com/Art-Dance-Studio-597938877350406
https://www.instagram.com/artdancestudiopl/

 Just Queen

Nasza studentka Oliwia chciałaby przestawić swoją rodzinną firmę zajmującą się sprzedażą odzieży damskiej - Just Queen.
Jak sama pisze, do jej otwarcia zmotywował ją pierwszy rok studiów i zdobyta wiedza, wcześniej nie miała takiej wiary w siebie.
W ciągu 1,5 roku otworzyła wraz z Tatą 2 sklepy stacjonarne na terenie Poznania – na ul. Połwiejskiej 10 i na ul. Dąbrowskiego 40, a także sklep internetowy www.justqueen.pl
Kuzynka Oliwii - Domi (również studenta naszej Uczelni) - jest ich modelką!
www.facebook.com/JustQueenButik
www.justqueen.plPoznańska Cukiernio-Kawiarnia

Chcemy zachęcić Was do okazania życzliwości naszej Studentce Ani, która ukończyła u nas licencjat i kontynuuje obecnie naukę na studiach magisterskich na kierunku zarządzanie.
Założyła niedawno Cukiernię na ul. Niecałej w Poznaniu. Piecze świetne tradycyjne ciasta i chleby, My zamówiliśmy jej wypieki już dwukrotnie - smakują jak domowe :)
Może będziecie mieli chęci i ochotę, żeby prywatnie lub dla firmy zamówić coś u niej.
Dane do cukierni:
www.facebook.com/Poznanska.CukiernioKawiarnia/
Poznańska Cukiernio-Kawiarnia
ul. Niecała 14/2, 60-805 Poznań
tel. 531 111 194
(poniedziałek-piątek 9.30-16.30, sobota 9.30-14.30)


 

 

Obraz: